Biznes i Turystyka

Strona główna

 Najnowszy Numer

 Kontakt

Oficyna Wydawnicza
Rem Script Sp. z o.o.
ul. J. Olbrachta 118 D lok. U1
01-373 Warszawa
tel/fax: 825 54 19
www.biznesiturystyka.com.pl
redakcja@biznesiturystyka.com.pl

Redakcja Prenumerata Czytelnicy Tematyka Reklama
szukaj artykułu / numeru Zobacz całe archiwum

 BIZNES I TURYSTYKA POLECA

Kiedy chce się™ pić‡...

a w aucie koł‚ysze, na ł‚odzi koł‚ysze, kawa stygnie i się™ rozlewa... Red Bird znalazł‚ na to sposób i proponuje innowacyjne kubki termiczne Contigo.
O Contigo mówi się™, że to kubek, który można pokochać‡ od pierwszego ł‚yka. Już nie rozlejemy ani kropli, nie zalejemy spodni, telefonu, laptopa.
Aby się™ napić‡, nie trzeba odkrę™cać‡ korka. Wystarczy nacisnąć‡ i pić‡. Opatentowana technologia Autoseal zamyka automatycznie kubek, kiedy z niego nie korzystamy.
Naciskasz – pijesz – puszczasz - zamykasz!
Z kubka termicznego możemy pić‡ gorą…cą… kawę™, albo schł‚odzone napoje – próniowa technologia ścianek utrzymuje ciepł‚o przez 4 h i zimno przez 12h. Doskonale wyprofilowany kształ‚t uł‚atwia trzymanie, przenoszenie. Pomieści 470 ml pł‚ynu i pasuje do wię™kszoś›ci uchwytów samochodowych, a podwójne ścianki stalowe czynią… go odpornym na uderzenia i trwał‚ym.

Butelka na wodę™ Contigo to sł‚odki kubek dla kobiety lub dla dziecka.
Lekkie tworzywo o podwójnych ś›ciankach utrzymuje ciepł‚e napoje przez godzinę™ i zimne przez ok. 4 godziny. Zmieś›ci się™ do każdej damskiej torebki, nie ważne czy zabierasz go dla siebie czy dla swojego dziecka. Kubek niekapek dla nieco starszych dzieci (od 3 lat), które bę™dą… miał‚y dość‡ sił‚y by nacisnąć duży kolorowy przycisk.

Ultrathon - skuteczny preparat na insekty od 3M

Potrzebujesz niezawodnego środka odstraszającego komary? Szukasz skutecznej ochrony przed kleszczami? A moĹźe marzysz o wakacjach w tropikach, ale nie wiesz jak zabezpieczyć się przed malarią lub Ĺźółtą febrą? Firma 3M - światowy lider w dziedzinie innowacji - znalazła sposób na rozwiązanie tych problemów. Ultrathon™ od 3M to repelent ochronny przeciwko insektom, który sprawdza się nawet w ekstremalnie mokrych i ciężkich warunkach. Innowacyjność technologii przedłuĹźonego działania polega na powolnym uwalnianiu aktywnej substancji DEET, czyli środka odstraszającego insekty. To wydłuĹźa działanie preparatu nawet do 12 godzin. Produkt jest całkowicie odporny na wilgoć, deszcz i pot. Ultrathon™ jest równieĹź jedynym repelentem dopuszczonym przez wojsko do uĹźytku cywilnego.
Preparat został stworzony na zamówienie amerykańskiego wojska i był testowany w tropikalnych lasach, które są naturalnym środowiskiem komarów, moskitów, much i meszek. Dlatego teĹź Ultrathon™ polecany jest wszystkim podróĹźnikom, myśliwym i wędkarzom. Jest takĹźe niezastąpiony podczas grillowania czy pikniku. Nowy preparat od 3M jest nie tylko skuteczny, ale równieĹź wygodny i szybki w aplikacji.
Ultrathon™ dostępny jest w aerozolu i w postaci lotionu w dobrych aptekach i sieciach Real, Rossmann, Carrefour.
Cena: ok. 26 zł

 Hotele

 Restauracje

 Biura podróży

 Nowe technologie

 Polecamy